psychologia

Jeśli interesujesz się ludzkim zachowaniem i chcesz zdobyć wiedzę, która pozwoli pomagać innym, to studia na kierunku PSYCHOLOGIA są idealne dla Ciebie.

Psychologia to dziedzina, która ma realny wpływ na ludzi i społeczeństwo. Jako psycholog, będziesz mieć możliwość pomagania ludziom w radzeniu sobie z różnymi trudnościami – od problemów emocjonalnych po trudności w relacjach czy karierze. Będziesz mieć także szansę na pracę w różnych obszarach, takich jak: psychologia kliniczna, szkolna, pracownicza, sportu czy biznesu.

Studiuj już od marca 2023

Uczelnia Nauk Społecznych – Filia w Rzeszowie oferuje prestiżowe jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA, które pozwolą na zdobycie solidnej wiedzy z zakresu tej dziedziny. Program studiów jest zaprojektowany tak, aby zapewnić szeroki zakres przedmiotów – od podstawowych po specjalistyczne, które pozwolą uzyskać wiedzę na temat różnych aspektów psychologii. Zespół nauczycieli akademickich złożony jest z doświadczonych i renomowanych specjalistów z Podkarpacia, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

UNS – Filia w Rzeszowie stawia na profil praktyczny studiów. Zajęcia prowadzone będą w budynku Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny 21.

PSYCHOLOGIA w UNS to także możliwości praktyk i staży, dzięki czemu można zdobywać doświadczenie zawodowe już podczas studiów. Uczelnia współpracuje bowiem z jednostkami podległymi Miastu Rzeszów i Starostwu Powiatowemu w Rzeszowie oraz z samodzielnymi ośrodkami, w których zawód psychologa ma istotne znaczenie dla ich codziennego funkcjonowania.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Rekrutacja już trwa!

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem studiów na kierunku PSYCHOLOGIA w Uczelni Nauk Społecznych – Filii w Rzeszowie zapoznaj się z ofertą studiów.

Obserwuj UNS na Facebook’u

Kontakt z Filią w Rzeszowie, tel.: 888461454

Adres e-mail: filia.rzeszow@uns.lodz.pl

Biuro Rekrutacyjne i Obsługi Studentów: ul. Ks. Józefa Sondeja 2/2, 35-011 Rzeszów (prośba o wcześniejszy kontakt drogą telefoniczną)

Reklama