Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przypomina, że można już kupować Bilety Wakacyjne na przejazd miejskimi autobusami. 

Bilety Wakacyjne mogą kupować dzieci, młodzież szkolna i studenci studiów stacjonarnych na okres od 1 lipca do 31 sierpnia. Bilet jest ważny z legitymacją wystawioną przez ZTM w Rzeszowie. Obowiązuje  od godz. 5:00 do 23:00 we wszystkie dni miesiąca.

– Do otrzymania legitymacji konieczne jest jedno zdjęcie, ważna legitymacja szkolna lub studencka, aktualne zaświadczenie z uczelni lub inny dokument stwierdzający dzienny tryb studiowania – przypomina Piotr Kalita z Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Posiadanie biletu wakacyjnego umożliwia nielimitowane przejazdy wszystkimi liniami na całej ich trasie, także poza granicami administracyjnymi miasta Rzeszowa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Jest to najtańsza możliwość nieograniczonego poruszania się po mieście i okolicach wygodnymi i w części także klimatyzowanymi autobusami komunikacji miejskiej – zachęca do kupowania biletów Piotr Kalita.

Bilety można kupować w kasach ZTM w Rzeszowie przy ul. Grottgera 2 i Lisa Kuli 20. Wakacyjny bilet miesięczny kosztuje 40 zł na jeden miesiąc, na dwa – 70 zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama