Reklama

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przypomina, że można już kupować Bilety Wakacyjne na przejazd miejskimi autobusami. 

Bilety Wakacyjne mogą kupować dzieci, młodzież szkolna i studenci studiów stacjonarnych na okres od 1 lipca do 31 sierpnia. Bilet jest ważny z legitymacją wystawioną przez ZTM w Rzeszowie. Obowiązuje  od godz. 5:00 do 23:00 we wszystkie dni miesiąca.

– Do otrzymania legitymacji konieczne jest jedno zdjęcie, ważna legitymacja szkolna lub studencka, aktualne zaświadczenie z uczelni lub inny dokument stwierdzający dzienny tryb studiowania – przypomina Piotr Kalita z Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Posiadanie biletu wakacyjnego umożliwia nielimitowane przejazdy wszystkimi liniami na całej ich trasie, także poza granicami administracyjnymi miasta Rzeszowa.

– Jest to najtańsza możliwość nieograniczonego poruszania się po mieście i okolicach wygodnymi i w części także klimatyzowanymi autobusami komunikacji miejskiej – zachęca do kupowania biletów Piotr Kalita.

Bilety można kupować w kasach ZTM w Rzeszowie przy ul. Grottgera 2 i Lisa Kuli 20. Wakacyjny bilet miesięczny kosztuje 40 zł na jeden miesiąc, na dwa – 70 zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

  1. A co z tymi, którzy studiują zaocznie? Dlaczego bilety wakacyjne nie mogą ich dotyczyć? Niesprawiedliwa dyskryminacja… Może redakcja Rzeszów News dowie się dlaczego? Jestem pewna, że chętnych studentów niestacjonarnych na taki bilet by nie zabrakło.

Comments are closed.