Reklama

Na nowo powstającym rzeszowskim osiedlu „Nasz Gaj” trwa budowa trzeciego etapu mieszkań. Będzie ich 215. Niedawno byliśmy na placu budowy. Zobaczcie, co się tam dzieje. 

Osiedle „Nasz Gaj” powstaje na terenie dawnych ogródków działkowych przy ul. Tęczowej na wprost hipermarketu Tesco. Blisko jest także E.Leclerc, galeria handlowa Nova, Castorama, centrum handlowe Plaza, na dojście do niedawno rozbudowanego Parku Papieskiego potrzeba kilku minut.

W „Naszym Gaju” powstanie 8 bloków, które będą miały od 5 do 13 kondygnacji. Inwestorem osiedla jest N.G. Development. W pierwszym etapie, deweloper sprzedał wszystkie mieszkania – 114. Także drugi etap okazał się sukcesem. Na 164 mieszkania 90 proc. znalazło już swoich nabywców.

Na osiedlu trwa trzeci i ostatnie etap budowy w ramach, którego powstanie 215 mieszkań. Powstaną trzy 13-kondygnacyjne apartamentowce. O ich sprzedaży pisaliśmy TUTAJ.

Trzeci etap budowy „Naszej Gaju” ma być zrealizowany w pierwszym kwartale 2017 r. W tym czasie mają być oddane klucze do mieszkań w stanie deweloperskim. Widok z mieszkań z północnej strony będzie się rozprzestrzeniał na całe miasto, z południowej na Dynów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama