Trzy osoby zginęły w trzech wypadkach drgoowych, do jakich doszło w weekend w naszym województwie.

Dzisiaj rano około godz. 4:30 w Chrząstowie w powiecie mieleckim kierujący fordem mondeo, prawdopodobnie na zakręcie, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przepust drogowy. Kierowca forda zginął na miejscu, a trzy osoby podróżujące wraz z nim trafiły do szpitala.

W sobotę około godz. 15:00 w Pilźnie w powiecie dębickim na ulicy Lwowskiej, kierujący motocyklem yamaha, zderzył się z peugeotem 307. Ranny motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pomimo wysiłku lekarzy jego życia nie udało się uratować.

W piątek wieczorem około godz. 20:30 dyżurny niżańskiej policji został powiadomiony o wypadku w miejscowości Jeżowe na drodze krajowej nr 19 relacji Rzeszów – Lublin.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący lancią lybra, prawdopodobnie po wyprzedzeniu opla vectry, z nieustalonych przyczyn zjechał na pas ruchu w kierunku przeciwnym i zderzył się z samochodem ciężarowym, a następnie z oplem.

– Kierowca lanci zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki i trzy osoby podróżujące oplem nie doznały poważniejszych obrażeń – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ: