Fot. Tomasz / Czytelnik Rzeszów News. Na zdjęciach wypadek w Strażowie

Policjanci pracują na miejscu wypadku w podrzeszowskim Strażowie (gmina Krasne), gdzie w sobotę po południu doszło do śmiertelnego zdarzenia z udziałem pieszego.

Do wypadku doszło po godz. 16:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierowca ciągnika rolniczego na drodze gminnej wyprzedzał pieszego, idącego z przeciwka. W trakcie wyprzedzania, pieszy zataczał się i wpadł pod przyczepę ciągnika. Pieszy, niestety, zginął na miejscu – mówi podkom. Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Policjanci ustalają tożsamość ofiary. Kierowca ciągnika był trzeźwy.

Kilkadziesiąt minut wcześniej, przed 16:00 doszło z kolei do wypadku w Bratkowicach (gmina Świlcza). Tam kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę, któremu po zdarzeniu udzielono pomocy medycznej. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Natomiast przed południem na ulicy Miłej w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem nissana i toyoty. – Kierująca nissanem, podczas włączania się ruchu, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z toyotą. Do szpitala trafiła pasażerka toyoty – dodaje podkom. Wrona. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama