Ten Typ Mes i Pokahontaz spotkali się z fanami w Empiku [FOTO]

Od piątku (10 października) trwa w Rzeszowie II edycja ArtDeRue OpenAir Festival. Na scenie Millenium Areny króluje hip-hop, reggae, ragga i muzyka funkowa.

 

Pierwszy dzień festiwalu poprzedziło spotkanie fanów w rzeszowskim Empiku z Ten Typ Mes i Pokahontaz, którzy wieczorem wystąpili na scenie. Oprócz nich, zagrali jeszcze Homex, Jarecki & BRK i holenderska grupa Dope D.O.D.

Dziś na scenie wystąpią Strana Vychodna, K2, Bob One i Bas Tajpan, Rasmentalism, Eldo i GrubSon. GrubSona oraz Jareckiego i BRK będzie można wcześniej spotkać w Empiku w Galerii Rzeszów. Spotkanie z nimi rozpocznie się o godz. 14:00. O 18:00 w Empiku będzie Eldo, a o 19:00 Rasmentalism.

Z artystami można zrobić sobie wspólne zdjęcie i zdobyć autograf.

– Wybór artystów jest nieprzypadkowy. Praktycznie każdy z wykonawców jest albo świeżo po wydaniu nowego albumu, albo nie miał jeszcze okazji promować go w Rzeszowie – mówi Paweł Wawrzycki, jeden z organizatorów fesitwalu.

Koncerty prowadzi Eskaubei. Na after party zapraszają DJ Phunkill, DJ Zoltan i DJ Noriz.

– Dla mnie rewelacja. Skład wykonawców świetny. Nie zawiodłam się. Szkoda tylko, że impreza trwa tak krótko – podkreśla Iwona, która na festiwal przyjechała z grupą znajomych z Dębicy.

PROGRAM FESTIWALU

Sobota (11 października)

– Strana Vychodna – godz. 19:00

– K2 – 19:40

– Eldo – godz. 20:20

– Bob One i Bas Tajpan – godz. 21:20

– Rasmentalism – godz. 22:30

– GrubSon – godz. 23:40

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama