Reklama

Fani czarnego koloru będą mieli w piątek (17 kwietnia) w Rzeszowie swoją imprezę. Spotkają się na niej ludzie skupieni wokół grupy „Ładni ludzie ubierają się na czarno”.

– Tej nocy królować będą wszelkie odmiany CZERNI. Zatem sięgnijcie do swoich szaf i wyciągnijcie sukienki, czapki, topy, t-shirty, koszule, okulary i co tylko Wam przyjdzie do głowy. Jako, że czerń jest zarówno skromna jak i arogancka, tak samo zróżnicowane będą klimaty muzyczne tego wieczoru. Ciekawy trap, cloud rapowe brzmienie i srogie bangery, przeplatać będziemy klimatycznym electro i nastrojowym deep house’m – zapowiadają organizatorzy piątkowej imprezy w klubie Black & White (al. Piłsudskiego 34).

Dlaczego warto nosić czarny kolor? – Bo do wszystkiego pasuje, jest ponadczasowy, a każdy w swojej szafie ma choć jedną czarną rzecz – mówi Mateusz Piszczek, organizator rzeszowskiej wersji „Ładni ludzie ubierają się na czarno”.

Fanpage „Ładnych ludzi…” na Facebooku ma ponad 56 tys. fanów. Udział w imprezie w Rzeszowie zadeklarowało już 1,3 tys. osób. Grupą docelową są osoby w wieku 18-27 lat. Preferowani są ludzie „przebojowi, kreatywni, lubiący modę streetwearową i dobry wygląd”.

Impreza w Black & White rozpocznie się o godz. 21:00. Wstęp kosztuje 5 zł (dla kobiet) i 10 zł (dla mężczyzn). Rezerwacje pod numerem telefonu: 600 655 610.

KONKURS

Mamy dla Was 5 pojedynczych wejściówek. Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest twórcą dżinsów?

Należy także polubić i udostępnić  nasz facebookowy post lub na Dzieje się w Rzeszowie.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Ładni ludzie

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (15 kwietnia) do godziny 20:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: