Reklama

12-letnia Alicja Rega, która uczy się śpiewu w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, wystąpi w najbliższą sobotę (14 marca) w programie „Mali Giganci” w TVN oraz w „Dzień Dobry TVN”.

Alicja Rega uczy się śpiewu w CWK pod kierunkiem Anny Czenczek. „Mali Giganci” rozpoczną się o godz. 20:00.

Pierwszy odcinek nowego programu TVN wyemitował w ostatnią sobotę. W programie walczą o zwycięstwo drużyny utalentowanych dzieci złożone z wokalistów, tancerzy i showmanów.

Każdą drużyną opiekuje się telewizyjna gwiazda, a w jury zasiadają: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Bujakiewicz i Kuba Wojewódzki. O ich uznanie zawalczy Alicja Rega w najbliższą sobotę. Alicja jest w grupie Anety Todorczuk-Perchuć, wokalistki i aktorki znanej z takich seriali, jak „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”.

Alicja Rega jest uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie od 5 lat. Zwyciężyła już w wielu konkursach i festiwalach, ostatnio wywalczyła 2. miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Maleńkie gwiazdeczki” w Sankt Petersburgu, 1. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia” w Radomiu.

Alicja zajęła także 1. miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Kolorowe nutki” w Nowej Hucie, 1. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej w Żorach, 1. miejsce na Festiwalu Piosenek Kasi Sobczyk w Tyczynie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: