Reklama

Czterech utalentowanych młodych wokalistów – Alicja Rega, Aleksandra Kędra, Oliwia Skóra z Centrum Sztuki Wokalnej oraz Dominik Tudryn z Nowej Sarzyny – pojawi się już dziś na antenie TVP1 programie „Hit Hit Hurra!”.

[Not a valid template]

 

Młodzi wokaliści to podopieczni Anny Czenczek, dyrektor CSW.

Program „Hit Hit Hurra!” emitowany jest w środy o godz. 20:30 w TVP1. Młodzi wokaliści, śpiewają największy przeboje muzyczne przy akompaniamencie orkiestry, a także występują w duetach z największymi gwiazdami.

W drugim odcinku 13-letnia Alicja Rega wystąpiła z zespołem Sound’n’Grace.

Dzisiejszy trzeci odcinek programu będzie wyjątkowy dla uczniów Anny Czenczek, ponieważ wszyscy zaprezentują się przed jury w skład, którego wchodzą: Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny.

Alicja Rega, Oliwia Skóra i Aleksandra Kędra z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz Dominik Tudryn z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie mają na swoim koncie znaczące sukcesy wokalne, dzięki którym możemy ich zobaczyć w dzisiejszym w programie telewizyjnym.

Alicja Rega od 6 lat śpiewa w CSW. Na swoim koncie ma wiele nagród, które zdobyła na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej ostatnim sukcesem było Grand Prix XI Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie, Grand Prix XX Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium.

Alicja wystąpiła również w programie muzycznym TVN „Mali Giganci”, w którym została nagrodzona za najlepszy głos I edycji programu.

Oliwia Skóra natomiast głos szkoli już 10 lat.  Reprezentując CSW została finalistką i laureatką wielu konkursów i przeglądów piosenki ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki na Słowacji, Grand Prix X Spotkań Mistrzów Muzyki w Pacanowie.

Aleksandra Kędra to z kolei najmłodsza uczestniczka  programu  „Hit Hit Hurra!”, bo ma zaledwie ma 9 lat. Gdy skończyła 6 lat trafiła pod skrzydła Anny Czenczek i tym sposobem  na scenie zamieniła się w wulkan energii. Jej ostatnimi sukcesami wokalnymi było zdobycie I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu „Spotkania Mistrzów Muzyki” w Pacanowie.

Anna Czenczek wyszkoliła również Dominika Tudryna, który w  „Hit Hit Hurra!” zaśpiewa z Natalią Szroeder. Chłopak uczy się śpiewu od 5 lat w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, gdzie jest stypendystą. Bierze również aktywny udział w autorskich projektach Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Dominik jest m.in. laureatem Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie.

W najnowszym odcinku zobaczymy w sumie 11 wykonań polskich i zagranicznych przebojów. Uczestnicy programu zaśpiewają takie hity, jak „Tyle słońca w całym mieście” w wersji Natalii Kukulskiej, „Znowu pada deszcz” z repertuaru Lady Pank, czy „Natural Woman” Arethy Franklin. Gośćmi trzeciego odcinka programu będą zespół Kombii i Natalia Szroeder.

O wyborze zwycięzcy, w drodze głosowania SMS-owego, zdecydują sami widzowie podczas finałowego odcinka emitowanego na żywo. Nagrodą będzie wsparcie dla wskazanej przez zwycięzcę szkoły lub innej instytucji.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: