„Ugotowany” Rzeszów już w niedzielę na antenie TVN. Kto wygra 5 tys. zł?

3
Reklama

Kolejny raz będziemy mogli podziwiać czterech mieszkańców Rzeszowa w popularnym kulinarnym show „Ugotowani”. Premierowo odcinek będzie można zobaczyć już w niedzielę (5 marca) na antenie TVN.

 

We wrześniu  stacja TVN ogłosiła casting do programu „Ugotowani” dla mieszkańców Rzeszowa. Już w najbliższą niedzielę o godz. 18:00 będziemy mogli w zmaganiach kulinarnych podziwiać: Annę Szubert, która prowadzi placówkę edukacyjną dla dzieci, Macieja Rzące – który prowadzi studia z treningami elektrostymulacyjnymi, Katarzynę Bober- Kowalik  – menadżera w parku trampolin oraz właścicielkę czekoladowego biznesu oraz Grzegorza Barłoga,  właściciela firmy handlującej artykułami alkoholowymi.
Tę czwórkę odważnych mieszkańców Rzeszowa zobaczymy  w trzecim odcinku 12. edycji „Ugotowanych”. 

To już kolejny raz osoby ze stolicy Podkarpacia stają w kulinarnej walce o 5 tys. zł.  W  2015 roku mogliśmy podziwiać na antenie TVN Marcelinę Siwiec – na co dzień zajmująca się… reutylizacją dializatorów kapilarnych; Huberta Bisto –wokalistę; Katarzynę Jakubowicz – coacha i miłośniczkę rytmicznych tańców, oraz Bogdana Pękalskiego, który zaprosił gości do domu… Hobbita.

Czterej odważni z Rzeszowa, których zobaczymy na ekranach telewizyjnych już w niedziele, spotkają się na kolacjach, które składają się z 3 dań: przystawki, dania głównego i deseru. W trakcie wieczoru gospodarz swoim gościom zaproponuje również jakąś dodatkową atrakcję.

Gdy cała kolacja się zakończy, uczestnicy w drodze powrotnej ocenią cały wieczór. Mogą przyznać od 0 do 10 punktów. Ten gospodarz wieczoru, który zebrał najwięcej punktów, wygrywa 5 tys. zł.

Ci, którzy nie zdążą zobaczyć „Ugotowanych” na antenie TVN, mogą ten odcinek znaleźć w internecie na stronie ugotowani.tvn.pl.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.