Najnowsza publikacja prezentująca Podkarpacie właśnie wyszła z drukarni. Przewodnik „Podkarpackie. Od Kotliny Sandomierskiej po Bieszczady” niebawem pojawi się w sprzedaży.

Publikacja wydana przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną zamysłem odbiega od klasycznego przewodnika. Jest to zbiór 60 esejów autorstwa Magdy i Mirosława Osip-Pokrywków ilustrowanych autorską fotografią. Każdy z nich inspirowany był jakąś historią, legendą czy ludowym przekazem.

Przedstawione w publikacji teksty opowiadają zarówno o podkarpackich miastach i miasteczkach, jak i o wioskach czy obiektach przyrodniczych.

– Treść uzupełniona informacjami praktycznymi stanowi dla turysty kompendium wiedzy o regionie, przedstawionym w ciekawy, angażujący sposób – zachęca do sięgnięcia po przewodnik Sabina Mermer z Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Przewodnik „Podkarpackie. Od Kotliny Sandomierskiej po Bieszczady” można kupić w Punkcie Informacji Turystycznej przy wejściu do rzeszowskich piwnic oraz w biurze PROT. Niebawem publikacja będzie dostępna w księgarniach oraz punktach informacji turystycznej w całym regionie.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama