Ukradła kartę bankomatową i zapłaciła nią za zakupy. Kto rozpoznaje kobietę?

Rzeszowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu personaliów kobiety, która w Galerii Rzeszów ukradła kartę bankomatową. Wcześniej zapłaciła nią za zakupy. 

 

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. Jak w poniedziałek poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło 26 kwietnia br. w Galerii Rzeszów przy ul. Piłsudskiego w sklepie Homla.

– Nieznana kobieta, w wieku około 40 lat, wykorzystując kartę bankomatową pozostawioną na czytniku terminala, dokonała nią płatności, a następnie ją ukradła – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg. Policjanci ustalili wizerunek złodziejki, dzięki sklepowemu monitoringowi, który zarejestrował kradzież karty bankomatowej. 

W poniedziałek policja opublikowała zdjęcia z monitoringu. Osoby, które rozpoznają na nich kobietę, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, lub pod nr. telefonu: 17 858 36 58 albo z sekretariatem komisariatu: 17 858 36 55 lub z dyżurnym komendy miejskiej – nr 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama