Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 36 i 24 lat, którzy ukradli kosmetyki w jednej z drogerii w Rzeszowie. Grozi im do 5 lat więzienia.

Sprawę kradzieży kosmetyków wyjaśniali policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Do kradzieży doszło w grudniu, jednak policjanci zostali powiadomieni o niej dopiero w ubiegłą środę.

– Dwóch nieznanych sprawców, z drogerii mieszczącej się w jednym z centrów handlowych przy alei Rejtana, ukradło kosmetyki o wartości około 1200 złotych – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kryminalni rzeszowskiej komendy ustalili, że kosmetyki ukradli dwaj mieszkańcy Rzeszowa. W ubiegły czwartek funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mężczyznę. W piątek jego wspólnika – 24-latka.

Jak wynika z ustaleń policjantów, skradzione w sklepie perfumy mężczyźni, jeszcze w tym samym dniu, sprzedali po zaniżonej cenie przypadkowym osobom. Obaj podejrzani przyznali się do winy. Usłyszeli zarzuty kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama