Policjanci z Jasła zabezpieczyli narkotyki, które ujawnili podczas interwencji. 17-latek ukrył marihuanę i elektroniczną wagę za obudową liczników elektrycznych.

W czwartek uwagę policjantów patrolujących Jasło zwrócił młody mężczyzna, który na widok radiowozu podejrzanie zaczął się zachowywać, a po chwili szybko wbiegł do pobliskiego bloku. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co było tego powodem.

Nastolatek został zatrzymany na klatce schodowej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„W trakcie interwencji 17-letni mieszkaniec Jasła zachowywał się bardzo nerwowo i próbował uciec. Policjanci podejrzewając, że ma coś do ukrycia zaczęli sprawdzać pomieszczenie. Za skrzynką liczników elektrycznych ujawnili schowaną wagę i foliowy worek, w którym znajdowało się dziesięć woreczków strunowych wypełnionych suszem roślinnym. Po użyciu testera funkcjonariusze potwierdzili, że jest to marihuana” – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

17-latek przyznał się, że znalezione narkotyki i waga należą do niego.  Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Złożył wyjaśnienia i poddał się dobrowolnie karze.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama