Zdjęcie: Materiały prasowe

Poniżej kilka zalet ulotek, o jakich nie zawsze pamiętamy, a które nadal stanowią jedno z cennych sposobów reklamowania wydarzenia, promocji, czy firmy. Co należy do plusów takiego rozwiązania? Poniżej kilka największych zalet ulotek. Czy zastanawiałeś się nad nimi?

Bieżąca informacja – co nowego?

Ulotka to cenne źródło reklamy, ale też forma informowania na bieżąco o wszystkim, co nowego zaistniało w danej miejscowości. To właśnie z ulotek dowiadujemy się o nowych pizzeriach, klubach, salonach kosmetycznych, kursach, czy szkoleniach. Choć może niekiedy traktowane są przez nas nie do końca poważne, to i tak to właśnie dzięki nim dociera do nas bardzo dużo informacji. Spora część ląduje w koszu, jednak w pewnym stopniu dostarczają swoim odbiorcom pewien impuls informacyjny na temat tego, co nowe.

Ulotka – wiadomości w pigułce

Kolejną zaletą ulotek jest ponadto to, że w jednym miejscu znajdują się najczęściej wszystkie ważne informacje. Tak jest na przykład w przypadku ulotek reklamujących bary i pizzerie. To właśnie na tych małych i kolorowych kawałkach papieru znajduje się zbiór najważniejszych informacji, czyli: adres punktu, dane kontaktowe, aktualne promocje i cennik, a także nierzadko mapka drogi dojazdu. To właśnie tego typu ulotki przechowujemy, aby w razie potrzeby skorzystać z nich ponownie.

Łatwy dostęp do potencjalnych klientów

Kolejną zaletą ulotek składanych online jest to, że można je szybko rozprowadzać. Ulotki rozdawane są w różnych miejscach publicznych, mogą też być dostarczane np. do skrzynek pocztowych. Dużym plusem jest to, że w bardzo łatwy sposób można wybrać grupę odbiorców i do nich dotrzeć. Mogą to być np. mieszkańcy danego osiedla, na którym otwierany będzie punkt gastronomiczny.

Ulotki – reklama łatwa do wykonania

Wykonanie ulotki nie jest tak skomplikowane, jak np. wyprodukowanie filmu reklamowego. Wystarczy trzymać się określonych zasad, przede wszystkim tego, aby znajdowały się tam wszelkie cenne informacje, a także, aby były one aktualne. Można je wykonać w domu albo przy niewielkim nakładzie finansowym zlecić firmom, które zajmują się tym profesjonalnie.

Wykonanie takich ulotek można zamówić bez wychodzenia z domu, np. wtedy, kiedy będziemy korzystać z usług drukarnionline.pl. Wówczas złożone zamówienie może przyjść do nas kurierem. Kupujący ulotki tą drogą zadowoleni są nie tylko z krótkich terminów realizacji i wysokiej jakości produktów, ale też tego, że każda praca drukowana jest w technice offsetowej z wykorzystaniem technologii CTP lub technice cyfrowej, a także wysokiej jakości papierów do druku.

Na plus oceniane jest także to, że można śledzić online status swojego zamówienia, który w zależności od jego zaawansowania jest w „Poczekalni”, „W realizacji” lub „Zakończone”. Zmawiać można produkty, które znajdują się w ofercie Drukarniaonline.pl, a także takie, które nie są proponowane. W tym celu należy skontaktować się z handlowcami i wysłać zapytanie ofertowe.

ARTYKUŁ PARTNERA

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama