Jakub Ćwiek, ulubiony pisarz młodego pokolenia, wraca z nową powieścią. „Chłopcy 4. Największa z przygód” to ostatnia część bestsellerowej serii przygód Cienia i Piotrusia. Autor spotka się z czytelnikami w środę (2 grudnia) w Empiku w Galerii Rzeszów.

Jakub Ćwiek jest obecnie jednym z najpopularniejszych pisarzy młodego pokolenia. Fani serii „Chłopcy” cenią sobie połączenie ciężkiego klimatu rodem z „Sons of Anarchy” z bajkowymi postaciami klasycznej powieści Jamesa M. Barriego „Piotruś Pan”.

„Chłopcy 4. Największa z przygód” kończą bestsellerową serię o przygodach Cienia i Piotrusia. Po traumatycznych wydarzeniach z trzeciej części, bohaterowie wreszcie stawiają na swoim. Droga wzywa, a największa z przygód – ta, z której nie da się wyjść cało, ale i której nie sposób uniknąć – czeka. Dzwoneczek i Chłopcy jeszcze nigdy nie byli tak blisko niej.

Jakub Ćwiek jest autorem 17. książek, licznych opowiadań i artykułów publicystycznych, scenariuszy i słuchowisk. Jego teksty doczekały się adaptacji teatralnych, LARP-owych, teledysków, słuchowisk, komiksu, gry karcianej, dwóch filmów krótkometrażowych oraz serii koszulek. Podczas pracy nad powieścią „Ciemność płonie” autor przez pół roku mieszkał na katowickim dworcu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem odbędzie się w środę w Empiku w Galerii Rzeszów. Początek o godz. 18:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama