Reklama

W najbliższy poniedziałek (3 listopada) w rzeszowskim pubie Corner odbędzie się pierwszy w mieście quiz barowy „Umysłowe Igrzyska”. Można zgłaszać swoje drużyny.

Na czym polega gra? Drużyny składające się z kilku osób rywalizują przy swoim stole z innymi teamami, odpowiadając na pytania, które pochodzą z wielu dziedzin życia, nauki, sportu, etc.

– Każdy jest uzbrojony jedynie w swoją wiedzę i długopis do zaznaczania odpowiedzi na naszej karcie. Każdy ma również swoje zainteresowania i zakres wiedzy, z której czuje się najmocniej, więc gra zespołowa jest jak najbardziej mile widziana. Na start proponujemy formułę czterech kategorii plus dogrywka, a w niej jeszcze wszystko się może zdarzyć – informują organizatorzy.

Celem „Umysłowych Igrzysk” jest dostarczenie darmowej, niebanalnej formy rozrywki w gronie znajomych oraz innych entuzjastów gier umysłowych. Przy okazji wykazywania się wiedzą ogólną, uczestnicy walczą o nagrody – piwo oraz smaczne przekąski.

Liczba miejsc w pubie Corner przy ul. Przesmyk 2 jest ograniczona. Można rezerwować stoliki pod numerem telefonu: – 519 159 156. Optymalna liczba osób w zespole to 6. Quiz barowy rozpocznie się o godz. 19:00.

Ci, którzy nie mają swoich drużyn, a chcieliby wziąć udział w „Umysłowych Igrzyskach” nie muszą się martwić. Będzie można dołączyć do już istniejących zespołów lub utworzyć go z innymi osobami na miejscu.

Szczegółowy regulamin TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.