Uroczysta graduacja absolwentów studiów w WSPiA. Dyplomy odebrane [FOTO]

Blisko 150 tegorocznych absolwentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej w sobotę (30 lipca) odebrało dyplomy ukończenia studiów.

 

Zdjęcia: materiały WSPiA 

Uroczystość odbyła się w scenerii ogrodów wypoczynkowych WSPiA. Absolwentom towarzyszyły rodziny, przyjaciele oraz wykładowcy. Graduacja absolwentów to tradycja WSPiA. To ostatnie wspólne spotkanie w murach uczelni osób, które studiowały na danym kierunku studiów. Wszyscy absolwenci świętują ten dzień w togach i biretach. 

W sobotniej uroczystości uczestniczyli absolwenci WSPiA, którzy ukończyli administrację bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie oraz studia magisterskie na kierunku „prawo”. Dyplomy ukończenia studiów wręczali prof. Jerzy Posłuszny, rektor WSPiA, oraz prorektorzy: dr Bożena Sowa i dr Przemysław Niemczuk. 

– Jesteście rocznikiem trochę pokrzywdzonym przez pandemię. Przez naukę zdalną nie mieliście możliwości doznać pełni studiowania w murach uczelni i spotkań na żywo z wykładowcami. Dlatego tym bardziej należą wam się gratulacje za to, że w tych trudnych warunkach utrzymaliście wysoki poziom nauczania – mówił do absolwentów rektor WSPiA.  

Oprócz dyplomów ukończenia studiów, wręczone zostały także wyróżnienia. Nagrodę za działalność na rzecz społeczności akademickiej otrzymał Aleksander Karp, prezes Klubu Uczelnianego AZS. Za działalność w Kole Naukowym Bezpieczeństwa Wewnętrznego PRO SECURITAS: Aleksandra Skwarczek, Justyna Augustyn, Mateusz Bielech.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Za działalność w Kole Naukowym Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka wyróżnienia otrzymali: Justyna Gwóźdź, Aneta Wojnar, Natalia Zając. Za działalność w Kole Naukowym Prawa Gospodarczego – Norbert Mamczura. Nagrodzono także osoby, działające w „Klinice Prawa”: Julia Baran, Maksymilian Czaja, Konrad Leń Konrad i Natalia Leśniak.

Za działalność w Klinice Przedsiębiorczości nagrodzona została Yuliia Kotsan. Nagrody przyznano także osobom, które zdały z wyróżnieniem międzynarodowe egzaminy językowe. To: Aleksandra Kubiczek, Konrad Leń, Norbert Mamczura, Angelika Rysz oraz Kinga Zwierzyk.

Uroczystość zakończyło pamiątkowe zdjęcie absolwentów i władz uczelni oraz sesja zdjęciowa w ogrodach patio i fontannie WSPiA.  

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama