Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Spotkaniu Rodzinnym „Urodziny Pokoleń”, które odbędzie się w sobotę (5 listopada) w Rzeszowskim Domu Kultury filia Country. W programie liczne konkursy z nagrodami.

[Not a valid template]

 

Spotkanie ma zintegrować mieszkańców osiedla Budziwój. Odbędzie się ono na zakończenie realizacji lokalnej inicjatywy pod nazwą „Zabawa – kulturalna przełęcz łącząca pokolenia”. Jej celem była międzypokoleniowa integracja mieszkańców, by podnieść kompetencje wychowawcze rodziców i dziadków małych dzieci.

W ramach realizacji inicjatywy zorganizowane zostały warsztaty z pedagogiki zabawy, choreoterapii, bajkoterapii oraz teatralne. Przygotowane zostały również spotkania z lokalnymi muzykami, w celu poznania dawnych kołysanek śpiewanych dzieciom na terenie Budziwoja.

Spotkanie Rodzinne „Urodziny Pokoleń”, stanowiące finał inicjatywy, odbędzie się w sobotę
(5 listopada) w Rzeszowskim Domu Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3. Impreza rozpocznie się o godz. 15:00. Wstęp bezpłatny.

– Zabawy i atrakcje przygotowane przez firmę Passio, która poprowadzi imprezę to: mini disco, modelowanie baloników, zabawy z rekwizytami, konkursy z nagrodami, bańki mydlane, zabawy cyrkowe, malowanie twarzy – poinformował Daniel Czarnota z RDK.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Inicjatywa „Zabawa – kulturalna przełęcz łącząca pokolenia” była jednym ze zwycięskich zadań projektu „Kultura jest dla ludzi” i została dofinansowana z pieniędzy Narodowego Centrum Kultury
w ramach programu „Dom Kultury+ inicjatywy lokalne 2016”.

Projektowi „Kultura jest dla ludzi” patronuje Rzeszów News.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama