Reklama

Kolejny nabór do pracy w Wielkiej Brytanii przeprowadza Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Podobnie jak wcześniej, poszukiwani są chętni do pracy na stanowisko pracownika magazynu.

WUP w Rzeszowie organizuje po pierwszy w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek (3 marca).

– Rozpoczynamy kolejny rok współpracy z brytyjskim partnerem, który poprosił o zorganizowanie procesu rekrutacyjnego. Zapewnia on wsparcie dla swoich pracowników i kontrakt na czas nieokreślony. Organizuje również, dodatkowo, pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, a także przy założeniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia i zakwaterowania. Przyglądamy się realnym warunkom zatrudnienia – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Tak jak w poprzednich przypadkach, rekrutacja dotyczy na stanowisko pracownik magazynu, ze standardową stawką godzinową 7-8 funtów. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a dotyczy pracy w kilku miejscowościach środkowej Anglii. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.

Podkarpaccy pracownicy to atrakcyjna grupa zawodowa dla europejskich pracodawców. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

 1. Witajcie,
  skorzystałem z ww. oferty na przełomie grudnia/stycznia. Nie chcę nikogo zniechęcać tylko przedstawić fakty, które nie zawsze są rzetelnie przekazane:
  – nikt nie pomaga w załatwieniu nr ubezpieczenia (NIN), ani konta bankowego;
  – zapytajcie na spotkaniu z przedstawicielem agencji – ile godzin pracy gwarantują – bardzo ważne pytanie bo zdarza się, ze pracuje się maksymalnie 3 dni w tygodniu;
  – kwestia przerwy na lunch – w rzeczywistości jest bezpłatna
  – nie ma darmowych napoi (herbata, kawa), jedynie woda filtrowana
  – warunki zakwaterowania – mizerne lub bardzo mizerne (pokoje 2 osobowe- 85F tygodniowo)
  – darmowy transport do i z pracy ale na przystanek trzeba dojść – w zależności od miejsca zamieszkania- maksymalnie ok 15 minut.
  Reasumując wyjazd do tej pracy typowo na start, żeby się zaczepić w Anglii i między czasie szukać czegoś innego, lepszego.
  Gdyby ktoś był chętny- odpowiem na różne pytania, mogę załatwić i pokazać zdjęcia domu w którym mieszkałem
  Pozdrawiam

 2. Najpierw rząd niszczy polski przemysł i handel, wysprzedaje stocznie, rujnuje drobnych przedsiębiorców, przez co bezrobocie sięga rekordów co skutkuje migracją milionów polaków za chlebem za granice – czy wg. sredniego kowalskiego to jest okej?

 3. Urząd Pracy za pieniądze podatników wysyła bezrobotnych do Wielkiej Brytanii zeby ci tyrali za grosze. Nie dziwne sie ze podkarpaccy pracownicy to atrakcyjna grupa robocza. Ja pier….

Comments are closed.