Kolejny nabór do pracy w Wielkiej Brytanii przeprowadza Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Podobnie jak wcześniej, poszukiwani są chętni do pracy na stanowisko pracownika magazynu.

WUP w Rzeszowie organizuje po pierwszy w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek (3 marca).

– Rozpoczynamy kolejny rok współpracy z brytyjskim partnerem, który poprosił o zorganizowanie procesu rekrutacyjnego. Zapewnia on wsparcie dla swoich pracowników i kontrakt na czas nieokreślony. Organizuje również, dodatkowo, pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, a także przy założeniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia i zakwaterowania. Przyglądamy się realnym warunkom zatrudnienia – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Tak jak w poprzednich przypadkach, rekrutacja dotyczy na stanowisko pracownik magazynu, ze standardową stawką godzinową 7-8 funtów. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta pracy jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a dotyczy pracy w kilku miejscowościach środkowej Anglii. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.

Podkarpaccy pracownicy to atrakcyjna grupa zawodowa dla europejskich pracodawców. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama