Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób, które chcą pracować w Niemczech. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.

Rekrutacja prowadzona jest na stanowiska: elektryk budowlany, elektroinstalator-elektromonter, monter instalacji sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji, hydraulik, serwisant pojazdów szynowych (elektronik).

Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym pracodawca wymaga w razie ubiegania się o stanowisko stolarza (wykończenie wnętrz jachtów).

Pracownicy, którzy znają niemiecki będą zatrudnieni od zaraz, natomiast osoby posiadające wymagane kwalifikacje, ale bez znajomości niemieckiego, będą mogły skorzystać z opłaconego przez pracodawcę 4-miesięcznego kursu języka niemieckiego.

– Pracodawca przewiduje zatrudnienie na pełen etat, w systemie zmianowym – informuje Krzysztof Powrózek z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje CV w języku polskim lub niemieckim, na adres doradcy EURES, Wojciecha Wosia: wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można również uzyskać pod nr telefonu: (17) 850 92 23.

Spotkanie kandydatów z niemieckim pracodawcą odbędzie się 23 lutego (czwartek) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej w budynku WUP w Rzeszowie przy ulicy Langiewicza 15.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama