Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Rzeszowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny, który 1 stycznia br. w Rzeszowie uszkodził mazdę na parkingu hotelu „Grand”. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście. Nadzoruje je Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 1 stycznia br. ok. godz. 1:00 w nocy na parkingu hotelu „Grand” przy ul. Dymnickiego nieznany mężczyzna, w wieku około 30-40 lat, pięścią uderzał w zaparkowaną Mazdę 3. Sprawca uszkodził prawy tylny błotnik samochodu.  

– Wartość strat została oszacowana na 1000 zł – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze ustalili wizerunek sprawcy, w środę policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował mężczyznę. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście (ul. Jagiellońska 13).

Można dzwonić na numer telefonu: 17 858 36 68 lub do sekretariatu komisariatu: 17 858 36 67 albo kontaktować się z dyżurnym komendy miejskiej pod numerem 112.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama