Zdjęcie: Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie

Miejski Zarząd Dróg zamontował na alei Pod Kasztanami w Rzeszowie słupki, które uniemożliwiają autom parkowanie. Internauci pytają prezydenta, kiedy wreszcie zatroszczy się o udogodnienia dla kierowców.

O zamontowaniu słupków na al. Pod Kasztanami w piątek po południu poinformował na swoim Facebooku Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. 

„Na al. Pod Kasztanami samochody notorycznie tarasowały chodnik i utrudniały przejście pieszym. Ten problem zgłosili mi mieszkańcy śródmieścia, którzy skarżyli się na nielegalnie parkujące samochody. Problem został rozwiązany!” – napisał prezydent Fijołek. 

Parkowanie w tym miejscu uniemożliwiają teraz słupki, które zamontował MZD. „Już niedługo kolejne miejsca Rzeszowa będziemy zabezpieczali przed nielegalnym parkowaniem” – zapowiedział Fijołek.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
Bezsensowne ograniczanie miejsc

Ale internauci nie pieją z zachwytu. „Gdzie są parkingi?”, „Dbanie o zmotoryzowaną część społeczeństwa TAKŻE jest pańskim obowiązkiem”, „Unormowanie miejsce gdzie parkować jest pana obowiązkiem, ale nie bezsensowne ograniczanie miejsc” – komentują.

„Problemem jest brak parkingów w mieście. Deweloperzy walą bloki na lewo i prawo, samochodów przybywa, a ulic i parkingów ciągle tyle samo”, „Za deweloperów się weźcie, a nie mydlicie oczy słupkami” – dodają internauci. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama