Reklama

W sobotę (29 sierpnia) zostaną w Rzeszowie zamknięte dla ruchu samochodowego ulice Załęska i Rzecha. Na utrudnienia muszą się także przygotować pasażerowie MPK.

Utrudnienia na ulicy Załęskiej i Rzecha potrwają od godz. 8:00 do 18:00. Od 8:00 do 13:00 będzie zamknięta lewa jezdnia (południowa) ul. Rzecha na wysokości skrzyżowania z ul. Ciepłowniczą. Kierowcy w tym czasie nie będą mogli przejechać z ul. Rzecha w kierunku ul. Gen. Maczka.

Od 10:00 do 16:00 zamknięta będzie lewa jezdnia (południowa) ul. Rzecha od ul. Ciepłowniczej do ul. Załęskiej. Nie będzie można w tym czasie dojechać do firm Tuplex i Intercars, a także do ul. Spółdzielczej.

Od 13:00 do 18:00 zamknięta będzie lewa jezdnia (południowa) ul. Rzecha na wysokości skrzyżowania z ul. Załęską. Kierowcy nie będą mogli wjechać na południową część ul. Załęskiej w kierunku ul. Księżycowej.

Prowadzone prace budowlane od ul. Załęskiej do ul. Ciepłowniczej oznaczają także utrudnienia dla pasażerów MPK. Od 13:00 do 18:00 autobusy linii nr 11 kursujące w kierunku ul. Potockiego, z powodu braku przejazdu ul. Załęską, Księżycową, Stączka i Potockiego, kończyć będą kursy na przystanku Solidarności / Załęska 01.

Autobusy linii nr 1 jeździć będą zgodnie z rozkładem jazdy.

Utrudnienia także 5 września

Kierowcy muszą się także przygotować na utrudnienia w rejonie ul. Załęskiej i Rzecha 5 września. Też będą od 8:00 do 18:00.

Od 8:00 do 13:00 będzie zamknięta prawa jezdna (północna) ul. Rzecha na wysokości skrzyżowania z ul. Ciepłowniczą. To oznacza, że kierowcy nie będą mogli przejechać z ul. Rzecha w kierunku Elektrociepłowni, a także oczyszczalni ścieków.

Od godz. 13:00 do 18:00 zamknięta będzie prawa jezdnia (północna) ul. Rzecha na wysokości skrzyżowania z ul. Załęską. Kierowcy w tym czasie nie będą mogli przejechać północną stroną ul. Załęskiej w kierunku Zakładu Karnego w Załężu.

Brak przejazdu ul. Załęską i Spichlerzową oznacza również utrudnienia dla pasażerów MPK. Autobusy linii nr 1 kursujące w kierunku ul. Załęskiej ZK oraz Spichlerzowej kończyć będą kursy na przystanku Solidarności / Załęska 01. Kursy w kierunku ul. Krakowskiej rozpoczynać się będą od przystanku Solidarności / Załęska 02.

Autobusy linii nr 11 będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama