Reklama

Kierowcy, uważajcie! W sobotę (5 września) będą utrudnienia w rejonie ul. Załęskiej i Rzecha w Rzeszowie. Utrudnienia dotkną także pasażerów autobusów MPK.

Utrudnienia mają związek z trwającą budową mostu im. Tadeusza Mazowieckiego, który połączy ulice Rzecha z Lubelską. Utrudnienia w ruchu będą trwały od godz. od 8:00 do 18:00.

Od 8:00 do 13:00 będzie zamknięta prawa jezdna (północna) ul. Rzecha na wysokości skrzyżowania z ul. Ciepłowniczą. To oznacza, że kierowcy nie będą mogli przejechać z ul. Rzecha w kierunku Elektrociepłowni, a także oczyszczalni ścieków.

Od godz. 13:00 do 18:00 zamknięta będzie prawa jezdnia (północna) ul. Rzecha na wysokości skrzyżowania z ul. Załęską. Kierowcy w tym czasie nie będą mogli przejechać północną stroną ul. Załęskiej w kierunku Zakładu Karnego w Załężu.

Brak przejazdu ul. Załęską i Spichlerzową oznacza również utrudnienia dla pasażerów MPK. Autobusy linii nr 1 kursujące w kierunku ul. Załęskiej ZK oraz Spichlerzowej kończyć będą kursy na przystanku Solidarności / Załęska 01. Kursy w kierunku ul. Krakowskiej rozpoczynać się będą od przystanku Solidarności / Załęska 02.

Autobusy linii nr 11 będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama