Reklama

Rzeszów jest w gronie pięciu miast, w których w czerwcu odbędzie się Ogólnopolska Akcji Wietrzenia Szaf.  Będzie można „uwolnić” swoje ciuchy.

„Szafing”, którego organizatorem jest serwis Szafa.pl, odbędzie się w dniach 4-5 czerwca.  Swoje ubrania będzie można wymieniać, sprzedawać oraz kupować w pięciu miastach: w Rzeszowie, Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie i Szczecinie.

W Rzeszowie akcja „uwalniania” swoich ciuchów odbędzie się 4 czerwca w Hokus Pokus (ul. 3 Maja 3) od godz. 11:00 do 15:00.

„Szafing” to idealna okazja, by nie tylko zrobić porządek w swojej szafie i pozbyć się rzeczy, które leżą zapomniane na półkach, ale też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę nowymi perełkami. Jakie rzeczy zabrać na „szafing”?

– Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle staną się one naszymi ulubionymi. Te, kupione pod wpływem chwili, które w domu już nie wyglądają tak bosko jak w sklepie i przede wszystkim: rzeczy, które po prostu nam się znudziły, a komuś jeszcze mogą posłużyć” – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator Akcji Wietrzenia Szaf.

Podczas „szafingu” w Rzeszowie będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki.

Wstęp na „szafing” jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja, która kosztuje 10 zł. Rezerwacja na stronie szafa.pl/szafing. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: