Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zachęca do udziału w piątej już Potańcówce Miejskiej dla Seniorów. Impreza odbędzie się w sobotę 20 października na bulwarach.

– Impreza będzie stanowiła kolejną okazję do energicznej zabawy oraz miłego spędzenia jesiennego popołudnia przez mieszkańców miasta. Wstęp na imprezę jest bezpłatny – zachęca RDK. 

Potańcówki Miejskie dla Seniorów cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Rzeszowa od momentu ich debiutu w ramach wrześniowej akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. 

Wysoka frekwencja na zabawie i sprzyjająca pogoda sprawiły, że RDK postanowił kontynuować potańcówki także w październiku. Najbliższa plenerowa impreza odbędzie się w sobotę na bulwarach.

Zabawa wystartuje o godzinie 16:00 i zakończy się o 20:00. Tanecznej zabawie towarzyszyć będą konkursy z upominkami oraz punkt gastronomiczny z grillowanymi potrawami.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. Ku przestrodze wszystkim fanom i wyznawcom kultu Ferenca, rozejrzyjcie się wokól siebie i poszukajcie wśrod znajomych, sąsiadów czy rodziny dziadków 80-letnich, spójrzcie obiektywnie na tych ludzi i zadajcie sobie pytanie czy tacy ludzie byliby w stanie pokierować dobrze dużym miastem ze 180 tys.mieszkańców, prawa biologii są nieubłagane i nie pomogą tu żadne fotoshopy czy udawanie młodzieniaszka, siły witalne można jeszcze jako tako podratować ale niemoc intelektu jest bez szans.

  2. Rasizm nic więcej a dla młodych ludzi zostaje patancowka w niewolniczej pracy dla seniora za pare złotych oczywiście jak zawsze brutto przestańcie urządzać sobie zabawy a zróbmy jedna wielka potańcówkę pasożytą żyjącym z ciężkiej pracy ludzkiej

  3. Kiełbasa wyborcza zobaczymy czy na wiosnę sobie włodarz o dziadkach przypomni no chyba że nastąpi cud i nie wybiorą jaśnie pana ale naród głupi i ciemny więc nie mam za bardzo złudzeń.

Comments are closed.