Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Rzeszowskie studio gier mobilnych Simplicity Games wyprodukowało nową, wciągającą grę mobilną – Volleyball Challenge.

Siatkówka to jeden ze sportów, w którym Polacy odnoszą niesamowite sukcesy. Nasi zawodnicy w przeciwieństwie do innych dyscyplin dostarczają nam niemal wyłącznie powody do dumy i radości.

– Jako iż sami jesteśmy wielkimi fanami tego rodzaju piłki, chcieliśmy oddać w ręce graczy produkt, który – w przeciwieństwie do istniejących już produkcji – można nazwać grywalnym, a jednocześnie zachowującym ducha tej dziedziny sportu – twierdzi Paweł Kuraś z Simplicity Games. 

Gra Volleyball Challenge łączy w sobie proste i intuicyjne sterowanie, dynamiczną rozgrywkę, mnóstwo statystyk do ulepszenia i ciągle rosnący poziom wyzwania.

Aby stać się najlepszym zawodnikiem czeka nas rozgrywka z ponad setką oponentów – tylko tak uda się rozwinąć wszystkie umiejętności zawodnika, których jest ponad 10. Dla urozmaicenia rozgrywki do odblokowania są także super moce, które potrafią w efektowny sposób zaszokować/zablokować/zniszczyć przeciwnika.

Graficy Simplicity Games przygotowali także unikatowe stroje dla naszych postaci – do odblokowania za specjalne karty, które otrzymujemy po wygranych meczach. Gra posiada estetyczną, komiksową oprawę graficzną, a całość doprawiona jest modnymi brzmieniami electro-trapu.

W przygotowaniu jest tryb rozgrywki sieciowej wraz z turniejami oraz wiele czekających na graczy niespodzianek. Produkcja dostępna za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: