Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News

Po blisko siedmiu latach nieobecności do Rzeszowa powraca zespół Voo Voo. 11 czerwca zagra w Filharmonii Podkarpackiej. 

Voo Voo podczas koncertu będzie promował swoją nową wydaną w lutym br. niezwykle energiczną i żywiołową płytę „Za niebawem”. Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia Przybysz i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco. Za muzykę i słowa, jak zawsze, odpowiada Wojciech Waglewski.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów „Męskie Granie”, któremu Wojciech Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie. Niedawno zespoł obchodził 30-lecie obecności na polskiej scenie muzycznej. 

Voo Voo zagra w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie 11 czerwca. Początek o godz. 19:30. Bilety w cenie 69-89 zł do kupienia na stronie www.panbilet.pl. Organizatorem koncertu jest stowarzyszenie PRO-TUR.

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama