Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

– Mieszkańcy Rzeszowa powinni mieć pierwszeństwo – uważa pan Piotr, Czytelnik Rzeszów News. Twierdzi, że znalezienie miejsca siedzącego w miejskich autobusach linii nr 8 graniczy z cudem. 

Od kilku miesięcy dziewięć kursów linii nr 8 zostało przedłużonych do Rudnej Wielkiej. Problem w tym, że „ósemka”, jakby nie patrzeć, jest najważniejsza dla mieszkańców Staromieścia. To ich jedyna linia.

Problem w tym, że przedłużone kursy po wjeździe na Staromieście okazują się być prawie całe pełne i starsze osoby, jak i inni mieszkańcy Staromieścia stoją, bo miejsca są pozajmowane przez mieszkańców Rudnej Wielkiej Pogwizdowa Nowego i Miłocina. To my, jako mieszkańcy Rzeszowa, powinniśmy mieć pierwszeństwo. Oni siedzą, my stoimy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Rozmawiałem z wieloma osobami i są tym faktem oburzone. Na tę chwilę widzimy dwie możliwości: albo usunąć przedłużone kursy do Rudnej, albo na te kursy wprowadzić autobusy przegubowe. Kiedyś autobusy startowały z ul. Warszawskiej, zajeżdżały do nas praktycznie puste, teraz na przedłużonych kursach, to cud by tak było.

Pan Piotr (nazwisko do wiadomości redakcji)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama