W pierwszym kwartale 2019 r. ma zostać otwarty w Rzeszowie hotel Ibis. Obiekt powstanie przy rzeszowskiej hali Podpromie.

[Not a valid template]

 

O planowanej budowie hotelu poinformował serwis e-hotelarz. Jak wynika z dotychczasowych informacji, Grupa Orbis zawarła właśnie umowę franczyzy na hotel z rodziny marek Ibis.

Inwestorem obiektu jest spółka 360 Circus Polska, natomiast zarządzaniem hotelu zajmie się firma Niza Travel, która w swoim portfolio posiada już hotel Best Western Plus Ferdynand w Rzeszowie.

W rzeszowskim hotelu Ibis, który powstanie przy ul. Podpromie w bezpośrednim sąsiedztwie hali sportowej, będzie 105 pokoi. Pierwsi goście mają z niego korzystać w pierwszym kwartale 2019 r.

W hotelu mają być nowoczesne sale dostosowane do organizowania spotkań, wyposażone w systemy audio, video i łącza internetowe. W hotelu znajdzie się także strefa restauracji i bufetu oraz lobby-bar. Powstanie również parking podziemny na 92 samochody.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szefostwo Niza Travel uważa, że nowa inwestycja hotelowa pod znaną i cenioną marką, jaką jest ibis, pozwoli firmie na dalszy rozwój oraz wzmocni jej pozycję na rynku.

„Naszą ambicją jest stworzenie hotelu, który zapewni gościom wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny, liczymy na profesjonalne wsparcie Grupy Orbis i AccorHotels” – powiedział Jerzy Dzieduszyński, prezes Niza Travel.

Obecnie w 65 krajach działa 1 067 hoteli marki ibis (ponad 135 tys. pokoi).

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama