Zdjęcie: materiały Politechniki Rzeszowskiej
Reklama

Czy jest szansa na pracę? Jakie są możliwości odbycia staży? O tym w czwartek (23 marca) będą mówić przedstawiciele firmy Pratt & Whitney Rzeszów podczas Industry Day na Politechnice Rzeszowskiej.

Industry Day to wydarzenie, które co miesiąc organizuje Politechnika Rzeszowska. Czołowe firmy regionu prezentują się nie tylko społeczności akademickiej, ale także mieszkańcom Rzeszowa i Podkarpacia. Tym razem zaproszoną firmą jest Pratt & Whitney Rzeszów.

Organizatorem czwartkowego Industry Day jest Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz. Spotkanie odbędzie się w auli V1, w budynku rektoratu przy al. Powstańców Warszawy 12. Industry Day rozpocznie się o godz. 10:00. 

Wydarzenie jest organizowane z myślą o studentach i uczniach szkół średnich, którzy szukają praktyk, staży, realizacji prac dyplomowych, czy też stałej pracy. To też okazja, by poznać nowoczesny przemysł, warunki pracy i wymagania stawiane pracownikom. 

Uczniowie będą też mogli poznać ofertę studiowania na Politechnice Rzeszowskiej i drogę do znalezienia atrakcyjnej pracy. Dla Studenckich Kół Naukowych z kolei to szansa na rozszerzenie swojej działalności. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Od godz. 9:00 do 15:00 będzie czynne stoisko z ofertami pracy i staży. W trakcie Industry Day odbędzie się dyskusja z pracownikami Pratt & Whitney. Dowiecie się, jak wygląd cykl produkcji silnika lotniczego. Na miejscu będzie również symulator lotu. 

Na Industry Day zostanie przedstawiony program praktyk NewGrad, który trwa po 12 miesięcy w trzech turach. Na uczestników wydarzenia czekać też będą konkursy z nagrodami.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama