Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

W czwartek (20 czerwca) w Boże Ciało w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się 17. koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Kierowcy muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu. 

W związku z koncertem Jednego Serca Jednego Ducha Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi linie nr 81 i 82, obsługiwane przez rzeszowskie MPK. Autobusy obu linii będą kursować co ok. 10-20 minut w godz. ok. 16:50-23:15.

Trasa linii nr 81:

Mikołajczyka – Krakowska – Piłsudskiego – Cieplińskiego – Lisa Kuli 0- Dąbrowskiego – Powst. W-wy – Rejtana – Kopisto – Kilara – Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Krakowska – Mikołajczyka

Trasa linii nr 82:

Mikołajczyka – Krakowska – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Rejtana – Niepodległości – Leszka Czarnego – Lwowska – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Piłsudskiego – Krakowska – Mikołajczyka

Koncert Jednego Serca i Jednego Ducha to największy w Europie koncert muzyki chrześcijańskiej. Czwartkowy koncert w Parku Sybiraków rozpocznie się o 19:00. Policjanci przewidują, że w koncercie może uczestniczyć ponad 20 tysięcy osób. 

Miejsce koncertu zostanie wygrodzone barierkami. Od godz. 17:00 do północy, w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Broniewskiego, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. 

Dla uczestników koncertu dojeżdżających autokarami, wyznaczono parkingi dla autokarów:

– ul. Krakowska – parking przed sklepem Lidl,

– ul. Okulickiego 20 – parking przed sklepem Unimet

– ul. Okulickiego 14 – parking przed hipermarketem Kaufland

– al. Wincentego Witosa – parking przy hipermarkecie B1,

– al. Wyzwolenia 6 – parking PKS Rzeszów

– al. Wyzwolenia 2 – parking Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, 

– ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14 – parking przed sklepem FRAC&Cerrefour

– parking przy ul. Wspólnej 4

– parking 34. Wojskowego Oddziału Gospodarczego przy ul. Krakowskiej 11D – wjazd od al. Witosa z zastrzeżeniem, że na parking kierowca wjeżdża sam, po wysadzeniu uczestników koncertu. Wejście i wyjście na parking dla kierowców przewidziane jest od ul. Krakowskiej.

Dla uczestników dojeżdżających samochodami osobowymi przeznaczono parkingi:

– CH Nowy Świat

– sklepy Kaufland i Rotunda przy ul. Okulickiego

– na stacji paliw Watkem przy ul. Okulickiego

– przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej – ul. Orla 17

– przy hipermarkecie B1, przed sklepem FRAC&Cerrefour, na al. Wyzwolenia 2 i ul. Wspólnej 4, wzdłuż ul. Baczyńskiego oraz na terenie najbliższych osiedli.

Policja przypomina o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego w trakcie parkowania oraz wyborze właściwego miejsca parkingowego, które nie będzie utrudniało przejazdu innych pojazdów. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama