Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

W najbliższy czwartek (8 grudnia) do Rzeszowa dotrze „Świąteczny konwój Radia ZET”. Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia w centrum miasta. 

„Świąteczny konwój Radia ZET” zaparkuje na ulicy Słowackiego, w pobliżu ratusza. Rzeszów jest pierwszym miastem na trasie konwoju – będzie on gościł w grudniu w ośmiu miastach w różnych częściach Polski. Konwój poprowadzi Kamil Nosel.

Od godz. 14:00 do 19:00 będzie można skosztować pyszną czekoladę z fabryki na czterech kołach, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, by zaskoczyć najbliższych podczas wigilijnej kolacji, napić się rozgrzewających herbat, zaśpiewać świąteczne przeboje i kolędy w punkcie karaoke czy odwiedzić strefę animacji plastycznych z gorącą czekoladą.

Na odważniejszych czekają liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania kosze prezentów, w których znajdzie się m.in. mały sprzęt AGD, vouchery do wykorzystania na stacjach paliw Circle K, świąteczne przysmaki, czy zestawy gadżetów i upominków pod i na choinkę.

– A to tylko niektóre z atrakcji, które szykuje Radio ZET – zapowiada Michał Aleksandrowicz, rzecznik Grupy Eurozet. Relacje z trasy świątecznego konwoju będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET. 

W związku z czwartkową wizytą konwoju, od godz. 10:00 do 22:00 ul. Słowackiego, od wysokości parkingu za ratuszem (Słowackiego 17a) do placu Farnego (także ul. Matejki) będzie wyłączona z ruchu samochodowego. – Dopuszczone będą tylko dostawy do lokali gastronomicznych, handlowych i usługowych – informuje Urząd Miasta Rzeszowa.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama