Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News

Kim jest przeciwnik prezydenta Rzeszowa? Tego dowiemy się dopiero, gdy wejdzie na kort. Starcie z Tadeuszem Ferencem w czwartek 24 stycznia. 

Mecz tenisa ziemnego z Tadeuszem Ferencem odbędzie się w Strefie Sportu na ul. Powstańców Styczniowych w Rzeszowie. Rozgrywkę zaplanowano na godz. 18:30. Wiadomo tylko, że osoba, która wylicytowała na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mecz z Tadeuszem Ferencem, to mężczyzna.

– Nie możemy podać jego danych, ponieważ nie wiemy, czy życzyłby sobie tego – tłumaczy Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta w Rzeszowie.

Aukcję, w której był do wygrania mecz tenisa z Tadeuszem Ferencem, licytowało przez przeszło dwa tygodnie 13 osób. Ostateczna kwota – 4150 zł – została zaoferowana kilka sekund przed zakończeniem aukcji.

Tadeusz Ferenc od lat wspiera WOŚP, w poprzednich latach na aukcje wystawiał m.in. koszulki, piłki, czy bluzy z podpisami sportowców. W tym roku postanowił, że zagra w tenisa z osobą, która za rywalizację na korcie zapłaci najwyższą kwotę.

Nie od dziś wiadomo, że Tadeusz Ferenc jest zapalonym tenisistą. Gdy był posłem w latach 2001-2002 zdobył nawet mistrzostwo Polski parlamentarzystów.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama