Zdjęcie: Materiały prasowe

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza w czwartek (15 marca) na Dzień Otwarty. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną, porozmawiać z wykładowcami oraz studentami WSIiZ. 

Dzień Otwarty to okazja do wzięcia udziału w warsztatach, dzięki którym uczniowie będą mogli zdobyć wiedzę z różnych zagadnień.

– Zajęcia będą prowadzone od godz. 9:00 do 13:30 i każde będą trwać około 50 minut. Będzie można wziąć udział w 19 różnych spotkaniach m.in. warsztatach „I love radio – jak wygląda praca dziennikarza radiowego?” czy „Najciekawsze lotniska świata”, a także „Wirtualna rzeczywistość – kierunek na przyszłość” – mówi Dominik Łazarz z biura prasowego WSIiZ.

Przewidziano także warsztaty m.in. z zarządzania, przedsiębiorczości, dietetyki, kosmetologii, grafiki i informatyki. Uczniowie będą mogli skorzystać z porad maturalnych, szczególnie z takich przedmiotów takich jak m.in. matematyka czy język polski.

A to nie koniec atrakcji. Organizatorzy zaplanowali m.in. pokazy dronów oraz robotów, obserwacje pracy radaru oraz symulatora lotu, pokaz wytwarzania kosmetyków, czy możliwość skorzystania ze strzelnicy multimedialnej.

To już drugie tego typu spotkanie organizowane przez uczelnię. Pierwszy Dzień Otwarty odbył się 22 lutego br. i był dedykowany Klasom Patronackich WSIiZ. Wzięło w nim udział w ok. 500 młodych osób.

II Dzień Otwarty WSIiZ 2018 rozpocznie się 15 marca o godz. 9.00 w kampusie WSIiZ w Rzeszowie-Kielnarowej.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama