Fot. Łukasz Przytarski
Reklama

Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, w czwartek (18 października) będzie można jej posłuchać w rzeszowskim klubie Vinyl. Wystąpi tam Karolina Czarnecka. 

Koncert Karoliny Czarneckiej w Rzeszowie odbędzie się w ramach trasy „Solarium 2.0 18″ i będzie promował drugą płytę artystki „Solarium 2.0″, która ukazała się wiosną br. Krążek promowany jest singlami „Anaruk” i „Mój pokój”. W Rzeszowie Czarneckiej towarzyszyć będzie Dj Griot Groove.

Karolina Czarnecka to interdyscyplinarna artystka łącząca różne dziedziny sztuki i badająca ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Aktualnie Czarnecka jest związana z grupą teatralno-kabaretową „Pożar w Burdelu”, w ramach której współtworzy band „Żelazne Waginy”; gra i śpiewa w Gangu Śródmieście i oczywiście prowadzi działalność solową.

Bilety na koncert w Vinylu (al. Piłsudskiego 31) w cenie 29 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu) można kupić w klubie i na www.ekobilet.pl.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mieliśmy dla Was podwójne zaproszenie na koncert. Aby je otrzymać należało odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Kto z Karoliną Czarnecką wystąpił gościnnie w teledysku „Demakijaż”?

Na odpowiedzi czekaliśmy do wtorku do 20:00. Prawidłowa odpowiedź to raper L.U.C. Podwójne zaproszenie wygrywa Katarzyna Madycka.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama