Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

W najbliższy piątek, 18 października, do Rzeszowa przyjedzie Monika Goździalska, celebrytka, influencerka, miłośniczka fintessu i zdrowego stylu życia.

Pretekstem do spotkania z Moniką Goździalską w Empiku (Galeria Rzeszów, godz. 18:00) jest premiera książki #NIEDOPODROBIENIA, która ukazała się 16 października nakładem wydawnictwa “Harde”. 

Profil Moniki Goździalskiej obserwuje ponad 80 tys. fanów, Monika nie boi się być sobą. Szokuje, bo nie ukrywa swoich opinii i przekonać. Plotki nie powstrzymują jej przed sprawdzaniem się w różnych dziedzinach i spełnianiem marzeń. Swoją postawą inspiruje i dodaje innym odwagi do życia pełnią.

Monika zachęca, by tak jak ona, celebrować życie, każdy dzień i każdą chwilę. W książce #NIEDOPODROBIENIA gwiazda Instagrama dzieli się z Martyną Rokitą wspomnieniami o ojcu i szczęśliwym aż do jego tragicznej śmierci, dzieciństwie, a także macierzyństwie, dla którego zrezygnowała z kariery modelki. 

W zwierzeniach Moniki Goździalskiej przewijają się dzieci, przyjaciele, partnerzy. Jest o miłości, seksie, szczęściu, ale też o rozczarowaniach i rozstaniach. W książce mówi o sobie, że jest “dziewczyną z sąsiedztwa, której udało się pokonać problemy, z jakimi zmaga się wielu z was”.

“Odrzucam od siebie negatywne myśli. Staram się nie przejmować błahymi sprawami i zawistnymi ludźmi, którzy nic nie wnoszą do mojego życia. Wierzę, że karma wraca, dlatego żyję w zgodzie ze sobą i nie czynię krzywdy innym, nie szukam zemsty na tych, co mniej w jakiś sposób skrzywdzili” – mówi na kartach książki Monika Goździalska. .

Martynie Rokicie opowiada również o show-biznesie, do którego wkroczyła w 2002 roku, biorąc udział w program “Big Brother”, a potem “Big Brother VIP”. Monika zdradza kulisy “MasterChefa”, próbuje swoich sił jako projektantka, już teraz można kupić dresy i body z kolekcji “Be Happy Be Yourself”. 

Udział w spotkaniu z Moniką Goździalską w rzeszowskim Empiku jest bezpłatny.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: