W środowym Kinie Konesera w rzeszowskim Heliosie fani kina noir zobaczą historię Żydówki, ocalałej z obozu w Oświęcimiu. Historię trzymającą w napięciu, aż do sceny finałowej. Mamy dla Was podwójne zaproszenie.

Nelly (Nina Hoss), osadzona w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu, ma tylko jedno marzenie: chce, żeby jak najprędzej wszystko wróciło do stanu sprzed wojny.

Kiedy oszpecona i poważnie ranna opuszcza mury obozu, udaje się do Berlina, by tam w towarzystwie przyjaciół i rodziny odbudować swoje życie. Pierwszym krokiem na drodze do jego odzyskania jest operacja plastyczna twarzy. Ta kończy się sukcesem, ale zmienia kobietę nie do poznania.

Ostatnią nadzieją na powrót do normalności jest – w jej przekonaniu – odnalezienie Johnny’ego (Ronald Zehrfeld), zaginionego w czasie wojny męża. Odkrywając kolejne fakty, mające zaprowadzić ją do ukochanego, Nelly poznaje też mroczną tajemnicę.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Prawdopodobnie to mąż doniósł na nią nazistom. Czy kobieta będzie w stanie zaakceptować jego haniebny czyn i żyć z mężem tak, jak przed wojną?

KONKURS

W naszym konkursie zwyciężyła Diana Kustra. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama