Bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym. Po raz pierwszy w Rzeszowie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w rozliczeniu swojego PIT-a w Millenium Hall.

Nie złożyłeś jeszcze zeznania podatkowego? Nic straconego. W Punkcie Informacyjnym Millenium Hall w dniach 14-16 marca czekać będą pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie, którzy pomogą prawidłowo wypełnić i wysłać elektroniczny formularz. Ich pomoc jest bezpłatna, a zaoszczędzony czas nieoceniony. Urzędnicy będą dostępni: 14 marca w godz. 15.00-18.00 oraz 15-16 marca w godz. 12.00-18.00.

Akcja ułatwi obowiązek corocznego rozliczenia podatkowego, a także pozwoli zaznajomić się z elektroniczną formą wypełniania deklaracji. Na poziomie 0 w Punkcie Informacyjnym dyżurować będą eksperci Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące ulg i rozliczeń, pomogą w wypełnieniu e-deklaracji, a także pokażą, jak wysłać ją drogą internetową do właściwego urzędu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wystarczy przynieść ze sobą dokumenty potrzebne do rozliczenia: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne, aby nie zapomnieć wziąć ze sobą zeszłorocznego PIT-a potrzebnego do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym.

redakcja@rzesz0-news.pl

Reklama