Zdjęcie: Bieganie Rzeszów / Dron Rzeszów Media
Reklama

Kolejna impreza biegowa w Rzeszowie, kolejne utrudnienia w ruchu. W niedzielę 11 listopada odbędzie się Bieg Niepodległości. 

Bieg Niepodległości rozpocznie się o godz. 11:11 przy centrum handlowym Plaza przy al. Rejtana (start i meta). Trasa 10-kilometrowego biegu wytyczona została ulicami miasta. Niektóre ulice będą częściowo lub całkowicie zamknięte dla ruchu. Zawody zakończą się ok. 13:00.

Trasa biegu przebiegać będzie następująco: al. Rejtana (prawą jezdnią), al. Kopisto (prawą jezdnią), Mostem Zamkowym, gdzie zamknięty zostanie ruch w kierunku ul. Kilara, ul. Kilara (w kierunku Szopena) ul. Szopena, Targową, al. Piłsudskiego (jednym pasem ruch), al. Cieplińskiego (jednym pasem ruch), ul. Lisa Kuli (jednym pasem ruch).

Następnie ul. Zamkową, Zygmuntowską, Moniuszki, Sokoła, Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, ul. Kościuszki, 3 Maja, Lubomirskich, Szopena, Kilara, Trasa Zamkowa, al. Kopisto, Rejtana (tą samą stroną jezdni) do mety przy „Plazie”.

Odcinki ulic oraz ulice zaznaczone pogrubieniem będą całkowicie wyłączone z ruchu. Pozostałymi ulicami bieg będzie odbywał się chodnikiem lub jednym wyznaczonym pasem ruchu, oddzielonym barierkami i taśmami zabezpieczającymi.

Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godz. 5:00, kiedy zamknięty zostanie odcinek al. Rejtana od skrzyżowania z al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Popiełuszki. Od 5:00 rozpoczną się prace związane z rozstawianiem elementów zabezpieczających na trasie biegu. Od 10:15 do 14:30 zamknięte dla ruchu zostaną pozostałe ulice i odcinki ulic.

– Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności – poinformował Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Zamknięte ulice:

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Częściowe zamknięcie w godz. 5:00 – ok. 14:00 Rejtana od skrzyżowania z Armii Krajowej do skrzyżowania z Popiełuszki (pasy w str. Lwowskiej),

– częściowe zamknięcie w godz. 10:00 – ok. 12:30 Rejtana od skrzyżowania z Popiełuszki do skrzyżowania z Niepodległości (pasy w str. Lwowskiej),

– całkowite zamknięcie w godz. 10:00 – ok. 12:30 ulic: Szopena, Targowa,

– częściowe zamknięcie w godz. ok. 10:00 – ok. 12.30 Kopisto (pasy od Rejtana w stronę Podwisłocza) i Mostu Zamkowego (pasy w str. Kilara),

– częściowe zamknięcie w godz. ok. 10:00 – ok. 12:30 al. Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa Kuli (skrajne pasy ruchu).

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama