Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

Do piątku (7 grudnia) przedłużony został termin zgłaszania uczestników imprezy sportowej „Moto Mikołaj Super OES Rzeszów”, która odbędzie się w niedzielę (9 grudnia). 

Super OES to samochodowa próba sprawnościowa. Swoich sił może spróbować każdy, kto ma sprawny samochód oraz kaski z homologacją drogową. Impreza odbędzie się pod hasłem „Jedziemy dla najmłodszych” w niedzielę na Placu Farnym w Rzeszowie. Będzie połączona ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacja Iskierka, pacjentów Kliniki Onkohematologii w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. 

„Moto Mikołaj” zostanie podzielony na dwie części. Na początku przeprowadzona zostanie część sportowa, a później każdy będzie mógł odpłatnie przejechać się z zawodnikami wyścigów górskich lub z drifterami. Całkowity zysk z przejazdów charytatywnych przeznaczony zostanie fundacji. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele gier, zabaw oraz upominków. Na dzieci będzie czekał także gość specjalny.

Zgłoszenia do „Moto Mikołaja” pierwotnie trwały do 4 grudnia, ale Automobilklub Rzeszowski zdecydował się termin zgłoszeń wydłużyć do 7 grudnia do 23:59. Wypełnione formularze, dostępne w pliku WORD lub PDF (TUTAJ i TUTAJ) oraz potwierdzenia wpłat należy wysyłać na adres e-mail: zgloszenia.rzeszow.kjs@gmail.com. Regulamin imprezy, w którym podane są stawki za udział w imprezie, dostępny jest TUTAJ

Trasa imprezy przebiegać będzie ulicami w centrum miasta, które będą zamknięte dla ruchu. Od godz. 7:00 do 19:00 zamknięte będą ulice: Plac Farny, Moniuszki, Sokoła (od al. Cieplińskiego do ul. Moniuszki), Matejki, Słowackiego (od skrzyżowania z ul. Matejki do skrzyżowania z ul. Króla Kazimierza), Zygmuntowska (od ronda Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Jagiellońską). 

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy oraz innych użytkowników dróg czuwać będą policjanci drogówki rzeszowskiej komendy. Funkcjonariusze będą również kierować ruchem, wskazując ewentualne objazdy.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

Harmonogram Moto-Mikołaj SuperOES in Rzeszów

– 7:00 – 08:30 – Odbiór administracyjny

– 7:10 – 09:00 – Badanie kontrolne

– 9:10 – Pierwsze posiedzenie ZSS

– 9:30 – Publikacja listy załóg dopuszczonych do startu

– 9:45 – 10:00 – Odprawa uczestników

– 10:00 – 10:30 – Zapoznanie z trasą

– 11:00 – 12:30 – Pierwszy przejazd próby sprawnościowej

– 12:30 – 14:00 – Drugi przejazd próby sprawnościowej

– 14:00 – 15:30 – Trzeci przejazd próby sprawnościowej

– 15:30 – 18:30 – Przejazdy charytatywne

– 16:00 – Opublikowanie klasyfikacji prowizorycznej

– 16:30 – Opublikowanie klasyfikacji końcowej

– 16:30 – 17:00 – Rozdanie nagród

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama