Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Podkarpackie Forum Motocyklistów motocyklistów zachęca do udziału w VIII Motocyklowym Topieniu Marzanny. Impreza odbędzie się w niedzielę, 14 kwietnia, w Rzeszowie. 

Motocyklowa impreza co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W 2018 roku uczestniczyło w niej ponad 1000 fanów jednośladów. Tegoroczny zlot motocyklistów odbędzie się na parkingu przy rzeszowskiej hali Podpromie. Początek imprezy o godz. 9:00.

O 10:00 z kolei rozpoczną się konkursy, topienie marzanny zaplanowano na 11:30. Uatrakcyjni je, jak co roku, pokaz rolkarzy z rzeszowskiej szkoły rolkowej „Wodzu”. Pokaz rozpocznie się o 10:00.

Podczas zlotu również będzie można podziwiać dobrze znanego wszystkim fanom motoryzacji 8-letniego Huberta „Hubiego” Raka. – Ten energiczny chłopiec swoimi umiejętnościami zawstydzi niejednego motocyklistę – zapowiada Podkarpackie Forum Motocyklistów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Uczestnicy zlotu nie wyjadą z niego głodni, bo na terenie imprezy motocyklowej będzie strefa gastro. Zlot zakończy parada motocyklowa na ulicach Rzeszowa. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama