Zdjęcie: Polski Związki Piłki Nożnej
Reklama

Andrea Bucciol, były selekcjoner kadry Polski w Futsalu, obecnie II trener zespołu mistrza Polski Rekordu Bielsko-Biała, będzie w niedzielę, 17 listopada, gościem WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Andrea Bucciol to włoski trener futsalowy, od 2013 r. selekcjoner reprezentacji Polski. Jako zawodnik występował na pozycji bramkarza w niższych ligach we Włoszech. W latach 2000-2009 był trenerem bramkarzy w klubie występującym w serie B i serie C1 – Manzano.

W 2010 r. Andrea Bucciol został trenerem występującego w ekstraklasie Rekordu Bielsko-Biała, z którym zdobył Puchar Polski i dwukrotnie zajął trzecie miejsce w ekstraklasie. Posiada licencję trenerską UEFA Pro.

Andrea Bucciol w najbliższą niedzielę, 17 listopada, odwiedzi WSPiA. Poprowadzi kursokonferencję z futsalu. Program konferencji podzielono na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Na początku uczestnicy będą mogli poznać podstawy techniki indywidualnej i systemy gry ofensywnej i defensywnej w futsalu.

Po krótkiej przerwie odbędą się zajęcia praktyczne w hali sportowej WSPiA. Kursokonferencja rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 15:30.

Jednym z organizatorów kursokonferencji z udziałem Andrea Bucciol jest trener sekcji futsalu WSPiA Robert Kurosz, odpowiedzialny za koordynowanie szkoleń z zakresu futsalu w Wydziale Futsalu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

WSPiA zapraszamy wszystkich studentów uczelni do wzięcia udziału w kursokonferencji. To darmowe szkolenie, z którego warto skorzystać. Rejestracja na konferencję poprzez portal pzpn24.pzpn.pl. W razie pytań, należy się kontaktować z Robertem Kuroszem lub przedstawicielami AZS-u WSPiA.

Plan kursokonferencji:

– godz. 10:00-11:30 – podstawy techniki indywidualnej (teoria)

– godz. 11:30-13:00 – systemy gry ofensywne i defensywne w futsalu (teoria)

– godz. 13:00-14:00 – przerwa obiadowa

– godz. 14:00-15:30 praktyka z ww. tematów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: