Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

2000 osób weźmie udział w niedzielnym PKO Biegu Niepodległości. Nie tylko kierowcy muszą się spodziewać utrudnień. Inaczej pojadą także autobusy, obsługiwane przez MPK. 

Jak już informowaliśmy, VI Bieg Niepodległości (10 km) rozpocznie się punktualnie o 11:11 przy centrum handlowym Plaza przy al. Rejtana. 

Zamknięte ulice:

– Częściowe zamknięcie w godz. 5:00 – ok. 14:00 Rejtana od skrzyżowania z Armii Krajowej do skrzyżowania z Popiełuszki (pasy w str. Lwowskiej),

– częściowe zamknięcie w godz. 10:00 – ok. 12:30 Rejtana od skrzyżowania z Popiełuszki do skrzyżowania z Niepodległości (pasy w str. Lwowskiej),

– całkowite zamknięcie w godz. 10:00 – ok. 12:30 ulic: Szopena, Targowa,

– częściowe zamknięcie w godz. ok. 10:00 – ok. 12.30 Kopisto (pasy od Rejtana w stronę Podwisłocza) i Mostu Zamkowego (pasy w str. Kilara),

– częściowe zamknięcie w godz. ok. 10:00 – ok. 12:30 al. Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa Kuli (skrajne pasy ruchu).

TRASY OBJAZDÓW AUTOBUSÓW

 ok. 5:00 – ok. 14:00

0A – od Dworca PKP do Powstańców W-wy stadion trasą bez zmian, następnie Podwisłocze – Kopisto do Rejtana i dalej trasą bez zmian.

19 – od Łukasiewicza do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego – Niepodległości do Rejtana Uniwersytet i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

34 – od Błękitne Wzgórze do Powst. W-wy/Graniczna trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

44 – od Tyczyna do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego do Rejtana i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

48 – od Łukasiewicza do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego – Niepodległości do Rejtana Uniwersytet i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

Ok. 5:00 – ok. 10:00 oraz ok. 12:30 – ok. 14:00

2 – od Kard. K. Wojtyły do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian następnie Powstańców W-wy – Podwisłocze do Kopisto i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

6 – od Ustrzyckiej do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej do Paderewskiego i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

13 – od Mikołajczyka do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej – Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej do szpitala trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

Ok. 10.00 – ok. 12.30

2 – od Kard. K. Wojtyły do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian następnie Powst. W-wy – Hetmańska do Lisa-Kuli i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

5 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa-Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

6 – od Ustrzyckiej do Krakowskiej/Sportowej trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa-Kuli – Hetmańska, następnie Powst. W-wy, Armii Krajowej do Paderewskiego i dalej trasą bez zmian. Od Słocińskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian.

7 – Dworzec Lokalny – Cieplińskiego – Lisa-Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do  Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Marszałkowski do Dworca Lokalnego.

10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Kilara do  Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Łukasiewicza do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Hetmańska – Lisa-Kuli – Mochnackiego i dalej trasą bez zmian

11 – od Niepodległości (kier. Potockiego) – Krzyżanowskiego – Armii Krajowej do Powst. W-wy zapora, i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa-Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Budziwojskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

13 – od Mikołajczyka do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa-Kuli,  Hetmańska do Powst. W-wy, Armii Krajowej, Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej trasą bez zmian. Od Lwowskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

26 – od Cienistej do Niepodległości trasą bez zmian, następnie: Krzyżanowskiego – Armii Krajowej – Powst. W-wy do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

31 – od Lubelskiej do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa-Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Sikorskiego do Kwiatkowskiego DS trasą bez zmian, następnie Hetmańska – Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

37 – od Trembeckiego do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa-Kuli do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował też, że w związku z przypadającym 12 listopada dodatkowym dniem wolnym od pracy (handlu) autobusy będą kursować wg świątecznego rozkładu jazdy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: