W niedzielę w Heliosie piłkarski poranek dla dzieci. Bajki i szereg innych atrakcji

Reklama

Rzeszowski Helios przygotował kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – w niedzielę (26 listopada) na najmłodszych czeka moc atrakcji. 

 

Zdjęcia: SHOOTIT

Filmowe Poranki – 44 Koty, część 3, odbędą się w Heliosie przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Kino zaprezentujemy zestaw bajek: „Terry kot strażacki”, „Pilou rusza się ząb”, „Rysik szuka przyjaciół”, „Wielki wyścig na hulajnogach” i „Gra w kocie kolory”. 

Motywem przewodnim spotkania, które rozpocznie się 9:45, będzie piłka nożna.

W holu kina powstaną strefy Decathlon oraz Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów. Dodatkowo będzie można spotkać wybranych piłkarzy pierwszej drużyny Stali Rzeszów, którzy spotkają z najmłodszymi, odpowiedzą na pytania, a także zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zarówno piłkarzy, jak i trenerów Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów spotkacie również w sali kinowej, gdzie opowiedzą krótko o swoich doświadczeniach, treningach, codziennym życiu piłkarza oraz treningach najmłodszych, w tym dziewczynek (sekcja dziewczęca Stali).

Nagrody w konkursach w sali kinowej będą stricte sportowe, a ufundują je Decathlon Rzeszów, Stal Rzeszów oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. W holu kina stanie gra w piłkarzyki dla wszystkich chętnych rodziców i dzieci.

Zabawy, animacje, malowanie twarzy i skręcane baloniki zapewnią animatorzy z Mini Brain Academy. Każde dziecko będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w losowaniu lizaków w magicznej maszynie Chupa Chups. Nie zabraknie piłkarskich kolorowanek. Relację foto z wydarzenia zapewni SHOOTIT.

Atrakcje w holu kina zaplanowano w godzinach 9:45-10:30.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama