Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

Marzysz o karierze modelki lub modela? W niedzielę, 14 kwietnia, w Rzeszowie casting do ósmej edycji Top Model w TVN.

Casting rozpocznie się o godz. 9:00 w hotelu Hilton przy al. Kopisto. Rzeszów jest jednym z czterech polskich miast, gdzie w kwietniu i maju odbędą się castingi do nowej edycji Top Model. Modowe show zobaczymy jesienią w TVN. 

Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska oraz Michał Piróg szukają osób wyjątkowych i różnorodnych. Liczyć się będzie zarówno wygląd, jak i niebanalna osobowość.

– W tej edycji również stawiamy na różnorodność, ponieważ w świecie mody jest miejsce dla ludzi w różnym wieku i o różnym typie urody. Warto pamiętać o tym, że oprócz warunków fizycznych liczy się także osobowość – podkreślają twórcy Top Model. 

8. edycja modowego show będzie wyjątkowa, bo wprowadzono „złoty bilet”. Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jury już na castingu, mogą otrzymać „złoty bilet”, który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji – zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu.

– Jeśli zachwycisz jurorów już na castingu – to od razu wchodzisz do domu! – zapowiadają twórcy programu.

Na casting mogą się zgłosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy ukończyli 18. rok życia. Udział mogą też wziąć niepełnoletni mający przynajmniej 16 lat, ale muszą one dostarczyć pisemną zgodę opiekuna prawnego. Oświadczenie – TUTAJ.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w „Top Model” możesz się też zgłosić przez internet za pośrednictwem strony www.topmodel.tvn.pl. Główną nagrodą w programie jest 100 tys. zł i kontrakt z agencją modelek. 

Zdjęcie: Materiały prasowe TVN

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama