W najbliższą niedzielę w klubie Kitsch w Rzeszowie odbędzie się CHRISTOTEKA, czyli dyskoteka dla katolików. Dyskoteka odbędzie się w ramach Festiwalu Wiary, czyli inicjatywy kościoła rzeszowskiego w duchu nowej ewangelizacji. 

Opracowaniem strony muzycznej imprezy zajmie się Dj Wake Up. Podczas Christoteki odbędzie się również koncert raperów RYMcerzy, zespołu, który tworzą dwaj przyjaciele Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu). Raperzy od marca zaangażowani są w akcję „Kulturalny Rap – Nie Zmarnuj Swojego Życia”. W swoim hip-hopie chcą przekazać wartości uniwersalne, chrześcijańskie i wskazać drogę lepszego życia. Przekazują profilaktykę w przesłaniu, we własnych historiach walki z nałogami oraz w swojej twórczości.

Organizatorzy na Christotekę zapraszają osoby powyżej 16 roku życia. Zapewniają, że impreza odbędzie się bez przemocy, alkoholu i narkotyków.

Bilety w cenie 5 zł na Christotekę można nabyć w biurze Festiwalu Wiary – ul. Sokoła 8 do piątku w godz. 9 – 16 (Bernardyńskie Centrum Religijno-Kulturowe, wejście od strony ogrodu, 1 piętro, gabinet nr 3) lub bezpośrednio przed Christoteką. Bilety można było kupić też m.in. u szkolnych katechetów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Internauci od razu zaczęli proponować muzykę, która rozgrzałaby uczestników Christoteki. Jeśli ich sugestie będą wzięte pod uwagę, to katolicka młodzież będzie się mogła bawić m.in. przy belgijce, chusteczce, Asaf Avidan & The Mojos – One Day Reckoning Song, kawałkach BoneyM oraz ABBY, Mas Que Nada (salsa) czy Schrott Nach 8 – Zuppa Romana.

Rozpoczęcie Christoteki zaplanowano na godz. 20 w klubie Kitsch Rzeszów, ul. Moniuszki 2.

redakacja@rzeszow-news.pl

Reklama