Zdjęcie: Pixabay

Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka zaprasza wszystkich mieszkańców
do udziału w I Kiermaszu Wielkanocnym na osiedlu Przybyszówka, który odbędzie się w niedzielę, 7 kwietnia. 

Na kiermaszu zaprezentuje się blisko 20 lokalnych wystawców, oferujących swoje usługi oraz wykonane przez nich towary i dekoracje. Odwiedzający będą mieli możliwość przedświątecznego zaopatrzenia swoich domów i stołów wielkanocnych w wyjątkowe produkty rękodzielnicze, takie jak pisanki, palmy, koszyczki, serwety, stroiki, świece, bukiety  czy kartki okolicznościowe.

– Nie zabraknie także smakowitych artykułów spożywczych, wśród których znajdą się wypieki oraz syropy z owoców i kwiatów – poinformował Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury. 

O rodzinną atmosferę organizatorzy zadbają poprzez realizację otwartych warsztatów tworzenia palmy wielkanocnej, podczas których wspólnie stworzone zostaną niepowtarzalne ozdoby świąteczne. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:30 do 19:30 pod numerem telefonu: 505 056 993.

I Kiermasz Wielkanocny odbędzie się w RDK filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170) od godz. 14:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama