Reklama

Można kupić jeszcze bilety na kultowy musical „Metro”, który w najbliższą niedzielę (25 września) będzie można zobaczyć w rzeszowskiej hali Podpromie. Śpieszcie się, liczba miejsc mocno ograniczona!

[Not a valid template]

 

Na dwa tygodnie przed jubileuszowym koncertem „Metro” w Rzeszowie, bilety zostały wyprzedane. Ale dla tych, którzy bardzo chcieliby zobaczyć na własne oczy kultowy musical pojawiła się szansa na kupienie biletów, ponieważ organizatorzy postanowili wygospodarować dodatkową pulę cennych wejściówek.

Dodatkowe bilety na „Metro” można kupić na: www.metrowrzeszowie.pl,www.kupbilecik.pl oraz w biurze Impresariatu edma.art przy ulicy Szopena 7.

Do dyspozycji rzeszowian pozostało (stan na czwartek na godz. 12:30) 18 miejsc w sektorze 1 (żółty) – bilety 160 zł, 25 miejsc w sektorze 2 (zielony) – bilety 120 zł,  po jednym miejscu w sektorze E2 (jasny zielony) – bilet 120 zł i w sektorze F3 (niebieski) – bilety 90 zł oraz dwa miejsca w sektorze L3 (jasno żółtym) – bilety 70 zł.

Pewna pula biletów będzie także do kupienia w hali Podpromie w dniu musicalu od godz. 15:00.

Spektakl z pewnością jest wart swojej ceny, ponieważ to optymistyczna historia grupy młodych ludzi. Ludzi, którzy udowodnili, że gdy się ma talent i ambicje, nawet w Polsce można odnieść sukces, zdobyć pieniądze i sławę.

Na scenie na pewno nie zabraknie pasji i entuzjazmu, tańca i śpiewu, takiego, jakiego nie znał polski teatr. W „Metrze” znajdziemy miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staną się płynna. Akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie.

Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Na scenie wystąpią Józef Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Natalia Kujawa i 30 innych artystów z warszawskiego Teatru Buffo.

„Metro” trwa 120 minut bez przerwy. Tegoroczne jubileuszowe tournee z okazji 25-lecia przedstawienia to być może ostatnia okazja do obejrzenia musicalu poza warszawskim teatrem Buffo.

„Metro” to bezprecedensowe widowisko muzyczne, z udziałem najlepszych artystów Buffo, wykonywane na olbrzymiej scenie 14 x 18 m o wysokości 1,2 m, ze zmieniającą się dynamicznie    scenografią, przygotowaną specjalnie na trasę 25-lecia musicalu.

W Rzeszowie ten niesamowity musical będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę (25 września) o godz. 18:30 w Podpromiu.

Do dyspozycji widzów na hali będą dwa telebimy o wymiarach 6 x 4 m pokazujące „na żywo” musical, realizowane przy użyciu czterech profesjonalnych kamer cyfrowych, co zagwarantuje bardzo dobrą widoczność z każdego miejsca.

Nie zabraknie też porywających i zapierających dech w piersiach efektów świetlnych i laserowych, które będą tłem dla popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych grupy 35 artystów z teatru Buffo.

Musicalowi patronuje Rzeszów News.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: